COMARCH ERP OPTIMA

Oprogramowanie klasy ERP dla każdej firmy

ERP czyli Enterprise Resource Planning to narzędzia do zarządzania zasobami i procesami biznesowymi firmy takimi jak: sprzedaż (księgowanie, fakturowanie, rozliczenia z fiskusem), produkcja, magazynowanie, zasoby ludzkie (kadry, płace, czas pracy itd), obieg dokumentów, analityka i controlling. Systemy ERP przy pomocy dedykowanych modułów pomagają zarządzać kluczowymi obszarami biznesowymi przedsiębiorstw oraz generują wspomogające decyzje raporty dla kadry zarządzającej.

Rozwiązania IT - jak systemy ERP, są bardzo ważnym czynnikiem budowania przewagi konkurencyjnej. Poznaj ofertę Comarch ERP i uwolnij pełen potencjał Twojej firmy w dobie powszechnej digitalizacji.

Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży.

1.jpg

COMARCH ERP OPTIMA

System Comarch ERP Optima jest dostępny w modelu stacjonarnym oraz w modelu usługowym ("chmurze"), dzięki czemu użytkownicy mogą kompleksowo zarządzać procesami w firmie

Rozwiązania mobilne

Rozwiązania mobilne to nowoczesne narzędzia dostępne zarówno na smartfony jak i tablety wspierające kluczowe procesy firmy

3.jpg

COMARCH ERP XT

Wystawiaj faktury online, wybierz sprawdzoną księgowość, sprawdzaj stan magazynu, prowadź sklep internetowy i analizuj dane firmy. Korzystaj i płać za funkcjonalności których potrzebujesz

COMARCH e-Sprawozdania

Dzięki programowi Comarch e-Sprawozdania sporządzisz i przygotujesz do wysyłki sprawozdanie finansowe w wymaganym formacie XML.

2.jpg

COMARCH iBARD

Comarch IBARD to profesjonalna usługa dzięki której możesz bezpiecznie przechowywać i synchronizować swoje dane w najbezpieczniejszej w Polsce chmurze Comarch (backup danych).

Rozwiązania dla biur rachunkowych

Moduł Biuro Rachunkowe został stworzony z myślą o zdecydowanym uproszczeniu pracy biur rachunkowych i doradców podatkowych, którzy potrzebują wykonać pewne operacje w sposób seryjny.